AK Bílina
logo
Autoři
Administrátor
Milan Holcr

Webdesign
Filip Hradil

Statistiky a výsledky
Milan Holcr

Odjezdy autobusů na halové KP 2019
PropoziceHalový krajský přebor dospělých v Praze v nafukovací hale. Dne 27.1.2019 (neděle), trasa Bílina-Praha a zpět. Autobus bude přistaven v 7:00 hod (odjezd z Bíliny 7:15 hod) na parkovišti u hypermarketu Albert v Bílině. Propozice

Halový krajský přebor žactva v Jablonci n.N. Dne 9.2.2019 (sobota), trasa Bílina-Jablonec n/N a zpět. Autobus bude přistaven v 6:15 hod (odjezd z Bíliny 6:30 hod) na parkovišti u hypermarketu Albert v Bílině. Propozice nejsou zatím vydané.
Vícebojaři zahájili sezónu 2019

Bývá tradicí, že halovou sezónu tradičně zahajují vícebojaři a vícebojařky, kteří v Jablonci absolvují KP Libereckého kraje. Jedná se de facto o kvalifikaci na MČR ve vícebojích, protože se sem sjíždí všichni vícebojaři z Čech. V nebývalé konkurenci jsme byli hodně vidět a to nejen tím, že nás klub reprezentovalo 10 všestranných atletek a atletů. V článku si přečtěte, jak si vedli.
Nový rok 2019
Funkcionáři, trenéři a atleti přejí všem sportovcům, kamarádům, rodičům a fanouškům úspěšný rok 2019. Přejeme vám hodně zdraví a plno hezkých zážitků.
Chtěli bychom vás pozvat na tradiční sváteční vycházku na Bořeň. Vycházíme 1.1 2019 ve 13:00 od stadiónu.
Vánoční přebory
Ve čtvrtek 20. 12. se v Zelené hale (vedle plavecké haly) uskuteční Vánoční přebory - symbolické závody na ukončení tohoto roku. Budou připravená stanoviště, děti si je projdou a obdrží odměnu. Závody se konají od 16 do 18h, ale vzhledem k tomu, že děti budou mít po absolvování všech stanovišť splněno, můžou jít domů dřív. Alce je určena pro všechny žáky našeho klubu i jejich sourozence.
Historické bodování jednotlivců v lize
VýsledkyNabízím vám k nahlédnutí kompletní bodové součty závodníků a závodnic za jednotlivé roky v první a nyní už druhým rokem v druhé lize.
Soubor ke stažení ZDE.
Běh kolem Doubravky
V neděli 4. 11. se na teplické Panorámě uskuteční tradiční závod v přespolním běhu - Běh kolem Doubravky. Přihlášky se provádí na místě min půlhodiny před startem. Vedoucím trenérem na akci bude Ruda Trubač, v případě dotazů na místě se obraťte na něj. tel. 725 421 696. Kompletní propozice jsou ke shlédnutí zde.
Poháry a medaile připraveny
Výsledky Podzimních vícebojů a tím pádem soutěže o Krále a královnu Bořně již víme. Během následujících tréninků dojde k předání pohárů pro krále a královny a medailí pro nejlepší podzimní vícebojaře.
Jsem atlet
Jsem atlet
Partneri
Cesta k nám
mapa