AK Bílina
logo
Autoři
Administrátor
Milan Holcr

Webdesign
Filip Hradil

Statistiky a výsledky
Milan Holcr

Tabulky výkonů
VýsledkyPři přípravě na další sezonu, o které píše Jirka v předchozím článku, je dobré se ohlédnout za tou právě ukončenou.
Přípravy na novou sezónu zahájeny
NovinkyMládežníci a svěřenci polykají poctivě tréninkové dávky svých trenérů a poctivě se tak připravují na novou sezónu podle hesla, že se nás léto zeptá, co jsme dělali v zimě. Ani funkcionáři a trenéři nelení. Stoupáme stále výš, o našich cílech bude ještě řeč. Prozatím představujeme přípravy na oddílové oblečení a letní soustředění, o které je již teď velký zájem.
Soustředění Harrachov
Fotky

Harrachov , TJ Jiskra, 25.10. - 30.10.2011

Fotky

Běh kolem Doubravky
Propozice

V neděli 6. listopadu se koná v Teplicích běžecká klasika - Běh kolem Doubravky. Protože doprava vlakem je složitá, závody trvají docela dlouho a jednotliví závodníci by museli čekat poměrně dlouho na ostatní, pojedeme vlastními auty s rodiči. Kdo by chtěl jet a neměl by možnost vlastní dopravy, nechť mi zavolá a dopravu vyřešíme. Doporučuji přijet ohodine dřív před vaším startem.

Časový pořad naleznete po rozkliknutí, omlouvám se za potíže s původním načtením:

Informace k oddílovým příspěvkům
Novinky

Naše řady rozšířil nemalý počet mladých atletů a atletek. Přinášíme informace o způsobu úhrady oddílových příspěvků.

Běh zámeckým parkem v Klášterci
PropoziceV sobotu 22.10. se konají v Klášterci závody. Závody jsou dobrovolné, kdo by chtěl jet, propozice jsou k nalezení zde. Společný odjezd je vlakem v 7:37, sraz účastníků v 7:20 na vlakovém nádraží. Doporučuji ovšem jet po vlastní ose, abyste nemuseli čekat na zbylé kategorie.
Svěřenci Zdeňka Bažanta už také v tělocvičně
NovinkyTréninková skupina Zdeňka Bažanta se od 14. října také přesouvá do tělocvičny, přinášíme organizaci jeho tréninků.
Jsem atlet
Jsem atlet
Partneri
Cesta k nám
mapa