AK Bílina
logo
Autoři
Administrátor
Milan Holcr

Webdesign
Filip Hradil

Statistiky a výsledky
Milan Holcr

Soustředění Plzeň - kompletní informace
V článku jsou kompletní informace k soustředění tréninkové skupiny Pat & Mat a skupiny Pavla Antla a Rudy Trubače.
Hakim Saleh a Vendy Žitná oblékli reprezentační dres
Začátkem prázdnin se v polském Krakově uskutečnilo mezistátní utkání do 22 let mezi Českou republikou - Polskem - Maďarskem - Slovinskem. Do výběru českého týmu byli vybráni také Hakim Saleh, který skončil v běhu na 800m čtvrtý a Vendy Žitná, která skončila v hodu oštěpem šestá. Oba tak pomohli k tomu, že český tým skončil za domácím Polskem druhý. Třetí bylo Maďarsko před čtvrtým Slovinskem. Gratulujeme!
Soustředění Ostružno - aktuální informace
V článku naleznete aktuální informace k soustředění mládeže v Ostružnu. Pokud nám WiFi dovolí, budeme je pravidelně aktualizovat, stejně jako fotky, které naleznete zde.
Aktuální k 10.8. 18:30
MČR dorostu a juniorů na Dukle bronzové
Letošní Mistrovství ČR můžeme považovat za velmi vydařené. Všichni tři účastníci se probojovali ve svých rozbězích přímo do finále. Kamča Frontzová měla bohužel kolizi na překážkách, a tak absolvovala finále 100m s bolestmi. I tak obsadila hezké sedmé místo. Káťa Šilerová se probojovala díky mohutnému finiši do vysněného finále na 300m př. velmi kvalitním časem 44,56. Zde už běžely opravdu rychlé holky. Konečné šesté místo je pro Káťu ohromný úspěch, mimo jiné i proto, že porazila jednu z účastnic Mistrovství Evropy. Mezi čtyřmi favority na medaili v běhu na 400m př. byl Tonda Janetka. Medaile jsou ovšem pouze tři, a tak bylo potřeba zvolit správnou taktiku. Výstřel ovšem vše změnil. Soupeři prvních 250m napálili a Tonda vybíhal do poslední rovinky na pátém místě se ztrátou 10 metrů na medaili. Před poslední překážkou ovšem soupeři tuhli a Tonda stahoval jednoho za druhým. Nakonec z toho bylo třetí místo, i když titul byl velmi blízko. I tak máme ale z medaile ve velké konkurenci obrovskou radost!
Přehled medailí z krajských přeborů jednotlivců
V článku předkládáme kompletní přehled 29 medailí, které jsme získali jak na přeboru mužů a žen v Děčíně, tak na domácích krajských přeborech mladšího žactva a elévů. Nejvíce medailí získala žena Vendy Žitná, v mužích Libor Bařtipán a v mladším žactvu Káťa Reiserová. Gratulujeme všem a děkujeme za reprezentaci oddílu!
Červnové informace pro rodiče
Po rozkliknutí "přečíst vše" se zobrazí souhrn informací pro rodiče.
Král a královna Bořně - výsledky třetího kola
Po rozkliknutí "přečíst vše" se vám objeví aktuální tabulka s výsledky po třetím kole O krále a královnu Bořně.
Jsem atlet
Jsem atlet
Partneri
Cesta k nám
mapa