AK Bílina
logo
Autoři
Administrátor
Milan Holcr

Webdesign
Filip Hradil

Statistiky a výsledky
Milan Holcr

Nábor dětí zastaven
V tuto chvíli jsou vyčerpány všechny kapacity tréninkových skupin. Nábor dětí je tedy prozatím zastaven. Jedinou výjimku tvoří starší žactvo, tj. ročníky 2003 - 2004. Děkujeme za pochopení.
Podzimní běh Bažantnicí v Duchcově
Ve čtvrtek 13. 9. se uskuteční tradiční závod v Duchcově - Podzimní běh Bažantnicí. Závody se konají pro všechny kategorie. Po kliknutí na "přečíst vše" se vám objeví časový pořad.
Krajeské přebory mladšího žatcva - odjezd
Dne 11. 9. se koná v Chomutově poslední kolo krajských přeborů družstev mladšího žactva. Sraz je ve 13:15 u Alberta v Bílině a odjezd pak ve 13:30
Zájezd na Kontinentální pohár
V článku přinášíme kompletní informace o zájezdu na Kontinentální pohár. Omlouváme se za zpoždění, ale nebylo snadné vše logisticky zajistit. Potvrďte prosím obratem váš zájem. Co to Kontinentální pohár je zjistíte zde.
Rozvržení tréninků mládeže ve šk. roce 2018/2019
V článku objevíte rozvržení tréninků mládeže pro školní rok 2018/2019. De facto se nic nemění, kdo trénoval u Jiřího Nechvátala nebo u manželů Bažantových, zůstává. Jen skupina Pavla Antla a Rudy Trubače přechází i s Rudou k Jaromíru Říhovi. Po rozkliknutí "přečíst vše" se dozvíte více. Ne vždy ale platí daný rozpis, dost často se tréninky přizpůsobují fyzickému a mentálnímu věku dítěte (řeší se individuálně)
Soustředění Plzeň - foto
V odkazu naleznete některé momentky ze soustředění mládeže v Plzni. Bohužel, nestihli jsme vyfotit vše. Fotky jsou zde.
Bílinská půlka již v sobotu

Již tuto sobotu pořádáme již 46.ročník atletického mítingu Bílinská půlka.
Za těch 46 ročníků se na startu objevili velmi kvalitní běžci i běžkyně. Jan Kubista, Jiří dlouhý, Pavel Korf (na obrázku), Roman Oravec, Karel Znojil, Michal Šneberger, Jakub Holuša, Anna Filíčková, Jelena Znamenskaja, Helena Fuchsová, Lenka Masná. Kdo přijede letos?
Druhou hlavní disciplínou je sprinterský trojboj. I zde závodili špičkoví závodníci Martin Duda, Tomáš Dvořák, Roman Šebrle, Jiří Mužík, Hana Benešová, Jitka Burianová, Martina Dostálová.
Počasí a občerstvení je zajištěno. Všichni jsou zváni.
Propozice
Jsem atlet
Jsem atlet
Partneri
Cesta k nám
mapa