AK Bílina
logo
Autoři
Administrátor
Milan Holcr

Webdesign
Filip Hradil

Statistiky a výsledky
Milan Holcr

Král a královna Bořně 2018 - výsledky
V článku objevíte výsledky čtyřdílné soutěže Král a Královna Bořně 2018.
Podzimní véceboje mládeže - výsledky
Po rozkliknutí objevíte celkové výsledky podzimních vícebojů, které se uskutečnili v pátek 5. 10. v rámci tréninku, tedy kategorií: atletická školka, přípravka. Elévové/elévky a mladší žactvo závodili v sobotu 13. 10. za použití programu atletická kancelář, výsledky jsou proto ke shlédnutí zde. Je třeba kliknout na body - závodníci.
Pozvánka na valnou hromadu
Po rozkliknutí "přečíst vše" se vám objeví oficiální pozvánka na valnou hromadu, která se uskuteční dne 16. 11. v zasedací místnosti MěÚ v Bílině od 17:00.
Oddílové víceboje
V sobotu se na našem stadionu uskuteční poslední závody na dráze pro naší mládež - oddílové víceboje. Zároveň se jedná o poslední díl ze seriálu a Krále a královnu Bořně. Závody se konají od 10:00, sraz je tedy na stadionu v 9:00. Závody jsou určeny pro ročníky 2005 - 2006 (mladší žactvo - pětiboj) a 2007 - 2008 (elévové - čtyřboj). Protože to jsou závody pouze pro členy AK Bílina, bude panovat jistě pohodová a takřka tréninková atmosféra, děti tak nemusí mít strach. Absolvování vécebojů je ovšem jednou z podmínek, aby svaz mohl atleta ozačit za aktivního v rámci Sportovního střediska. Propozice jsou ke shlednutí zde.
Běh Zámeckým parkem
V neděli 14.10. se v Klášterci uskuteční tradiční a moc hezký závod Běh Zámeckým parkem. Propozice jsou k nalezená zde. Přihlašovací formulář pak zde.
Rozpis tělocvičen na zimu 2018, 2019
Od 8. 10. máme rezervované tělocvičny. Zda jednotlivé skupiny půjdou skutečně již příští týden do tělocvičen, rozhodnou jednotliví trenéři. Skupiny Jiřího Nechvátala budou určitě na ZŠ Za Chlumem. Vezměte si ale oboje oblečení a obuv. Možná bude trénink v tělocvičně, možná ale na školním hřišti venku.
V tabulce předkládáme rozvrh pro jednotlivé skupiny podle toho, jak chodily na stadion. Svěřenci manželů Bažantových budou chodit ještě navíc 1 x týdně ven. Zdeněk Bažant vás bude informovat. Svěřenci J. Říhy a R. Trubače budou chodit ven na stadion ve středu od 16h. Ve středu jsou v tělocvičně nejstarší (tréninková skupina Pat & Mat).
Král a královna Bořně jdou do finále
Blíží se konec sezóny a do svéhp finále jde i celoroční soutěž o krále a královnu Bořně. Ročníky 2005 - 2006, 2007 - 2008 budou mít závěr v podobě vícebojů v sobotu 13. 10. (protože se jedná o klasické, oficiální závody, přijďte v 9:00). Ostatní ročníky pak v pátek 5. 10. od 16 hod, klasicky v době tréninku
Jsem atlet
Jsem atlet
Partneri
Cesta k nám
mapa