AK Bílina
logo
Cesta k nám
mapa
Autoři
Administrátor
Filip Hradil

Webdesign
Filip Hradil

Statistiky a výsledky
Milan Holcr

Zprávy od trenérů
V našem oddílu působí Atletika pro radost II
Fotografie z 2.ligy
Prohlédněte si fotografie, které klubu věnoval pan František Bílek.
Prohlížekte ZDE. Na profilu atletickyklubbilina najdete i další fotografie.
Klubové závody II
NovinkyV pátek 19. května se na Kyselce uskuteční druhý díl klubových závodů, které jsou pořádány v rámci tréninku. Sraz je na "osmičce" na Kyselce v 16:00, klidně ale přijďte dříve. Tentokrát děti absolvují 3 běžecké disciplíny (2 x do kopce, 1 x na rovině). Kompletní propozice jsou k nalezení na stadiónu u posilovny nebo ZDE. "Osmička" se nachází v lesoparku na Kyselce a cesta vede přes koleje a první cesta u lázní doleva.
Přespání na Doubravce
Dobrý den, ahoj, jak jsem již informoval pořádáme zítra - 12.května - pro zájemce - přespání na hradě Doubravka v Teplicích. Sraz je v 16hod u Panorámy. S sebou si vezměte : sportovní oblečení, věci na přespání (karimatka + spacák), hygienické potř., baterka; buřtíky na oheň a jídlo na ráno; hrnek na čaj Program 16-16.30h odnesení a uložení osobních věcí na hrad 17 - 18.30h soutěže - orientační závod, přetahování lanem, diskgolf,. 18.30 - 20.30h táborák 21h večerka Ukončení - sobota ráno v 8.30 - 9 hod Prosím o potvrzení, kdo se zúčastní. Zároveň napište na sebe kontakt (pro případ potřeby). Zdravím Pavel Antl (tel.č. 776 155 273)
Bílinské víceboje
NovinkyTento víkend, tj. sobota 6. - neděle 7. 5. pořádáme tradiční Bílinské víceboje. Kvůli velkému počtu účastníků z let minulých jsme se rozhodli, že budou startovat pouze registrovaní. Novinkou pak je, že od dorostu výš je závod OPEN. Propozice k dispozici zde.
KP družstev mladšího žactva - středa 3. 5.
NovinkyVe středu 3. 5. se uskuteční první kolo krajského přeboru družstev mladšího žactva v Děčíně. Soutěží proto roč. 2004 - 2006. Pojedeme společným autobusem. Odjezd je z náměstí v Bílině u ZUŠ ve 13:45. Teplické děti nabereme kolem 14:00 na autobusové zastávce u vlakového nádraží, směr Ústí nad Labem. Závodit mohou pouze registrovaní závodníci. (kdo je a není registrovaný závodník, vám řeknou trenéři)
1.kolo II.ligy mužů a žen skupina A
PropozicePropozice na 1Kolo II.ligy najdete ZDE.
Anketa
Vzkazník
Partneri