AK Bílina
logo
Cesta k nám
mapa
Autoři
Administrátor
Filip Hradil

Webdesign
Filip Hradil

Statistiky a výsledky
Milan Holcr

Zprávy od trenérů
Výsledky Běhu Kyselkou 2017
VýsledkyVýsledky naleznete ZDE.
Letní soustředění mládeže
NovinkyBěhem letních prázdnin se uskuteční tradiční letní soustředění mládeže. Tentokrát zajedeme na jih Čech k Lipnu. Pokud bude přihlášeno víc dětí, než je kapacita chatiček, přednost budou mít ty děti, které se pravidelně zúčastňují závodů a přihlásí se včas. Uděláme maximum, aby mohly jet všechny.

Místo: areál LT "Na Jezeře" u N.Pece/Lipno
Termín: 6. - 13. 8. 2017
Přihlášky: formou posláním zálohy 1 000 kč do 22. května 2017, VS:082017, do zprávy pro příjemce uveďte jméno atleta (je možné zaslat celou částku najednou, zaplacení skrze zaměstnavatele se bude řešit individuálně bez zálohy)
Cena: předpokládaná cena 3 500 kč (doplatek uhraďte do 30. 6. 2017)
Náplň soustředění: kondiční a táborové hry zameřené na rozvoj pohyb. schopností a stmelení kolektivu
Běh Kyselkou
PropoziceVážení sportovní přátelé,
Atletický klub Bílina si vás dovoluje pozvat na tradiční závod v přespolním běhu
BĚH KYSELKOU,
který pořádáme za finanční podpory města Bílina.
Propozice na tento závod si můžete stáhnout ZDE.
V anketě Sportovec Teplicka 2016 jsme brali bednu
V únoru se tradičně koná vyhlášení ankety Teplického deníku o Nejlepšího sportovce Teplicka. I tentokrát jsme brali bednu a to díky Ádě Civínové, která skončila druhá v kategorii mládeže, a Filipu Žižkovi, který skončil třetí v kategorii dospělých. Pro oba to je potvrzení jejich úspěšné sezóny 2016. Gratulujeme a děkujeme za reprezentaci!
Díky Ústeckému kraji do nové sezóny v novém!
NovinkyAtletika to nejsou jen tréninky a aktivní trávení volného času, ale také porovnávání výkonnosti s ostatními a překonávání vlastních osobních rekordů. Díky tomu pak sport buduje ten správný charakter a děti se učí přkonávat nejrůznější překážky.
Jsme velice rádi, že jsme získali grant Ústeckého kraje a mohli jsme vybavit všechny děti, které závodí na dráze (tzn. od elévů), zdarma oddílovým, dresem. Pro začínající atlety, kteří ještě nemají vlastní tretry jsme pořídili oddílové tretry, které jsou dětem k dispozici (kontaktujte vždy před závody Jiřího Nechvátala) a od mladších žáků se nám podařilo vybavit děti, které se pravidelně účastní závodů oddílovou bundou. Nesmírně si vážíme podpory od Ústeckého kraje, je vidět, jak se dětem hned závodí lépe!
Krajské přebory ukázaly připravenost
NovinkyV neděli 29. ledna se na pražském Strahově uskutečnily krajské přebory jednotlivců. Protože dorostenci a junioři nemají své přebory, startovali za dospělé a vůbec se neztratili. Titul přebornice získala ve vrhu koulí juniorka Vendy Žitná. Dvě stříbra vybojovala Lucka Odvárková (60m překážek a skok daleký). Stejně tak si pro dvě stříbra zaběhl junior Tonda Janetka (200m a 400m). Dvě medaile si vyskákal Pavel Strnad (zlato v trojskoku, stříbro v dálce). Pro stříbro si na trati 800m zaběhl Maxmilián Krčmář. Pro bronz si v nejkratším sprintu na 60m zaběhla dorostenka Kamila Frontzová, v tyči jej vybojovala taktéž dorostenka Nina Štolbová. V běhu na 1500 m jej získala juniorka Adéla Civínová, ve vrhu koulí pak opora ligového družstva Libor Bařtipán. Závody ukázaly, že obě družstva budou v druhé lize velmi silná a budou se pohybovat na předních pozicích, protože i ostatní se vůbec neztratili a pohybovali se ve finálových osmičkách. Ty nejlepší ještě čekají halová Mistrovství ČR.
Krajské přebory žactva v hale zacinkaly
NovinkyV sobotu se vydala početná výprava našeho žactva na krajské přebory Ústeckého kraje. Protože se jednalo vesměs o "prvoročáky" ve své kategorii, jeli jsme především sbírat zkušenosti. Výkony všech našich závodníků nám ovšem udělaly radost, protože je vidět progres jejich výkonu. Protože máme přes zimu omezené možnosti (stejně jako jiné kluby v našem kraji) jednalo se především o zpestření dlouhé přípravy na olympijskou sezónu žactva. V silné konkurenci 326 žáků se i tak podařilo získat pozice na stupních vítězů.
Titul přeborníka kraje získala: Linda Thao Linh Dang (800m)
Stříbrné medaile vybojovali:Verča Steklá (1500m), Vašek Čečrle (60m př.)
Bronzové medaile vybojovali: Peťa Skramušská (60m), Káťa Šilerová (800m), Vojta Skála (dálka)
Anketa
Vzkazník
Partneri