Domácí vrchol na dohled

18 hodin 19 minut ago
O nadcházejícím víkendu proběhne na stadionu v Plzni mistrovství České republiky mužů a žen na dráze. Při této příležitosti se uskutečnila v pražské Restauraci U Pinkasů tisková konference za účasti předsedy Českého atletického svazu Libora Varhaníka, předsedy pořádajícího oddílu AK Škoda Plzeň Miloslava Plašila, čtvrtkařky Lady Vondrové a dálkaře Radka Jušky.

Plzeň čekají mistrovské souboje

1 den 16 hodin ago
O nadcházejícím víkendu proběhne na stadionu v Plzni vrchol letošní domácí atletické sezóny, kterým je mistrovství České republiky mužů a žen, kde se sejde téměř kompletní česká špička. Můžeme se tak těšit na řadu vynikajících výkonů a strhujících soubojů o tituly.

Víkendová atletika doma i v zahraničí

2 dny 17 hodin ago
Uplynulý víkend byl přímo nabitý atletickými událostmi, a to jak na území České republiky, tak i v zahraničí. Jak si vedli naši reprezentanti v domácí i mezinárodní konkurenci?

Sasínek uctil výročí rekordu osobákem

5 dnů 10 hodin ago
V Opavě se uskutečnil závod na počest čtyřicetiletého výročí českého rekordu Jiřího Sýkory na 5000 metrů. Jeho vítězem se stal v novém osobním rekordu a letošním nejlepším českém výkonu 13:58.92 Filip Sasínek.

Veleba a Šnejdr ozdobili memoriály

5 dnů 11 hodin ago
V pražské Edenu se odehrál další ročník tradičního mítinku Pražské memoriály. Počasí atletům přálo, a tak byly k vidění špičkové výkony. O ty nejlepší se postarali sprinter Jan Veleba a půlkař Filip Šnejdr.

Atleti zvou na domácí vrchol

1 týden 2 dny ago
Letošní atletická sezóna je v mnoha ohledech specifická. Byly zrušeny nebo posunuty všechny velké mezinárodní akce včetně olympijských her v Tokiu. O domácí vrchol ovšem nepřijdeme a druhý srpnový víkend se tak můžeme v Plzni těšit na špičkovou podívanou za účasti těch největších hvězd české atletiky.

Novotná a Rykl vícebojařskými mistry

1 týden 3 dny ago
Třetí soutěžní den přinesl vyvrcholení domácího republikového šampionátu ve vícebojích. Mezi ženami obhájila titul Jana Novotná. Mužský desetiboj opanoval Radoš Rykl. Juniorům dominoval František Doubek a soutěž juniorek patřila Lindě Suché.

Cachová a Kopecký nejblíže titulu

1 týden 4 dny ago
Mistrovství České republiky ve vícebojích pokračovalo druhým soutěžním dnem. V jeho rámci se představili už všechny zbývající kategorie včetně těch dospělých, kde jsou na čele průběžného pořadí Kateřina Cachová a Ondřej Kopecký.

Vícebojařské mistráky zahájeny

1 týden 5 dnů ago
V pražském Edenu se rozběhlo mistrovství České republiky ve vícebojích všech kategorií. V úvodní den šampionátu závodilo žactvo a dorost. Rozdávaly se také první medailové sady.

Rodinná klání měla úspěch

1 týden 5 dnů ago
V rámci projektů Atletika pro celou rodinu a Pohybová gramotnost se během června uskutečnilo více než 40 závodů, kde si společně poměřili své síly ratolesti i jejich rodiče.

Vstupenky na MČR již v prodeji

2 týdny ago
Do mistrovství České republiky mužů a žen na dráze zbývají ještě necelé tři týdny. Ovšem už nyní si můžete zakoupit vstupenky na domácí vrchol atletické sezóny za účasti těch největších hvězd tohoto sportu.

Ptejte se Romany Maláčové

2 týdny 1 den ago
Pozvánku k rozhovoru měsíce tentokrát přijala naše elitní tyčkařka a dlouholetá opora české reprezentace Romana Maláčová.

Crouser atakoval 23 metrů

2 týdny 2 dny ago
O nejvýraznější atletický počin ve světě se o uplynulém víkendu postaral americký koulař Ryan Crouser. Padaly však i další zajímavé výkony. Zde jsou atletické highlighty posledních dní.

Reprezentanti závodili na Runwayi

2 týdny 3 dny ago
Netradiční štafeta za účasti elitních českých reprezentantů přímo na runwayi Letiště Václava Havla v Praze byla vyvrcholením běžeckého víkendu, který se uskutečnil v rámci společného projektu Českého atletického svazu a Run Czech pod názvem Runway Run.
Checked
8 minut 42 sekundy ago
Subscribe to Atletika.cz feed